Katalog děl Zdeněk Netopil

Netopil Zdeněk (1948) : Proutkařka

Netopil Zdeněk (1948)
Proutkařka

bar. litografie, 1994, 48,7 x 38 cm, 10/82,...

Prodejní cena 7 500 Kč

více o autorovi více o díle

Netopil Zdeněk (1948) : Televizní kurz jógy

Netopil Zdeněk (1948)
Televizní kurz jógy

bar. litografie, 49 x 38 cm, 1992, 21/85,...

Prodejní cena 7 500 Kč

více o autorovi více o díle

Netopil Zdeněk (1948) : Patník

Netopil Zdeněk (1948)
Patník

bar. litografie, 1991, 49 x 38 cm, 27/83,...

Prodejní cena 7 500 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací