Katalog děl František Ketzek

Ketzek František (1906 - 1978) : Kouzelnické zátiší

Ketzek František (1906 - 1978)
Kouzelnické zátiší

kolor. lept, 26 x 17,5 cm, značeno vlevo...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : V baru

Ketzek František (1906 - 1978)
V baru

bar. litografie, 1943, 20,3 x 20,7 cm, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Zátiší s konvicí a pohárem

Ketzek František (1906 - 1978)
Zátiší s konvicí a pohárem

bar. monotyp, 9,7 x 16,3 cm, sign. vpravo...

Prodejní cena 2 400 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Lehká děva

Ketzek František (1906 - 1978)
Lehká děva

bar. suchá jehla, 14,7 x 6,8 cm, 4/10, sign....

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Náčelník

Ketzek František (1906 - 1978)
Náčelník

suchá jehla, 29,8 x 19,4 cm, autorský tisk,...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Helena

Ketzek František (1906 - 1978)
Helena

bar. suchá jehla, 25,8 x 17,5 cm, 4/20,...

Prodejní cena 2 700 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Klauni

Ketzek František (1906 - 1978)
Klauni

bar. suchá jehla, 15 x 18,8 cm, 2/10, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : V zajetí démona

Ketzek František (1906 - 1978)
V zajetí démona

bar. suchá jehla, 19,7 x 8 cm, 4/10, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Klaun s růží

Ketzek František (1906 - 1978)
Klaun s růží

bar. suchá jehla, 18 x 11,3 cm, autorský...

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Klaun s ptáčkem

Ketzek František (1906 - 1978)
Klaun s ptáčkem

bar. suchá jehla, 19,2 x 19,5 cm, 2/10,...

Prodejní cena 2 700 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Cyrano

Ketzek František (1906 - 1978)
Cyrano

suchá jehla, 10,8 x 7,9 cm, 9/10, sign....

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Cigaretka

Ketzek František (1906 - 1978)
Cigaretka

suchá jehla, 13 x 10 cm, aut. tisk, sign....

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Klaun na kole

Ketzek František (1906 - 1978)
Klaun na kole

bar. suchá jehla, 26 x 17,5 cm, 11/30, sign....

Prodejní cena 2 700 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Zamilovaný osel

Ketzek František (1906 - 1978)
Zamilovaný osel

suchá jehla, 19,5 x 13,8 cm, 10/20, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Zpíváno květinám a ptákům

Ketzek František (1906 - 1978)
Zpíváno květinám a ptákům

bar. suchá jehla, 25,5 x 17,6 cm, 21/30,...

Prodejní cena 2 700 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Hudební klaun II.

Ketzek František (1906 - 1978)
Hudební klaun II.

bar. suchá jehla, 15,1 x 11,5 cm, 3/10,...

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Kuželkář (autoportrét)

Ketzek František (1906 - 1978)
Kuželkář (autoportrét)

bar. suchá jehla, 100 x 13,7 cm, 27/100,...

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Jolly Joker

Ketzek František (1906 - 1978)
Jolly Joker

bar. suchá jehla, 33,1 x 18,3 cm, aut. list,...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Snící klaun

Ketzek František (1906 - 1978)
Snící klaun

bar. suchá jehla, 11 x 15,2 cm, 4/10, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Bastet I.

Ketzek František (1906 - 1978)
Bastet I.

suchá jehla, 17 x 10 cm, aut. list, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Poslední převozník

Ketzek František (1906 - 1978)
Poslední převozník

bar. suchá jehla, 18,2 x 11,4 cm, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Napoleon

Ketzek František (1906 - 1978)
Napoleon

bar. suchá jehla, 12 x 7,8 cm, 2/10, Ketzek

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Bastet I.

Ketzek František (1906 - 1978)
Bastet I.

bar. suchá jehla, 17 x 10 cm, 8/25, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Kuželkáři

Ketzek František (1906 - 1978)
Kuželkáři

bar. suchá jehla, 5,9 x 10,2 cm, 1/10, sign....

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Těžká chvíle

Ketzek František (1906 - 1978)
Těžká chvíle

suchá jehla, 8,7 x 13,6 cm, 2/15, sign....

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Havran II.

Ketzek František (1906 - 1978)
Havran II.

suchá jehla, 14,8 x 12,2 cm, aut. list,...

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Madam kočka

Ketzek František (1906 - 1978)
Madam kočka

bar. suchá jehla, 26,5 x 19 cm, sign. vpravo...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Sladké sny

Ketzek František (1906 - 1978)
Sladké sny

suchá jehla rytá do lakovaného kartonu, 34,5...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Provazochodkyně

Ketzek František (1906 - 1978)
Provazochodkyně

bar. suchá jehla, 11,8 x 8,8 cm, 18/50,...

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Hladový pes

Ketzek František (1906 - 1978)
Hladový pes

bar. suchá jehla, 16,8 x 8,7 cm, 1/10, sign....

Prodejní cena 1 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Oslovská léta

Ketzek František (1906 - 1978)
Oslovská léta

bar. suchá jehla, 26,8 x 17,5 cm, 10/15,...

Prodejní cena 2 700 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Tvář

Ketzek František (1906 - 1978)
Tvář

bar. suchá jehla, 33,2 x 19,8 cm, 9/100,...

Prodejní cena 2 700 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Sladký sen

Ketzek František (1906 - 1978)
Sladký sen

bar. suchá jehla, 33,5 x 18,5 cm, 89/100,...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Bez názvu

Ketzek František (1906 - 1978)
Bez názvu

bar. suchá jehla, 33,3 x 18,2 cm, 84/100,...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací