olej na desce, 2020, 41,5 x 19,5 cm,...
Prodejní cena 27 000 Kč
bar. litografie, 1993, 23,5 x 17,2 cm,...
Prodejní cena 1 100 Kč
bar. litografie, 1993, 23,5 x 17,2 cm,...
Prodejní cena 1 100 Kč
olej na plátně, 2023, 45 x 24 cm, signováno...
Prodejní cena 28 000 Kč
bar. dřevořez, 2002, 12,4 x 9,7 cm,...
Prodejní cena 750 Kč
bar. dřevořez, 9,6 x 20,6 cm, signováno a...
Prodejní cena 1 300 Kč
bar. dřevořez, 2020, 11,6 x 17,2 cm,...
Prodejní cena 800 Kč
bar. dřevořez, 2022, 20 x 13 cm, signováno a...
Prodejní cena 1 200 Kč
bar. dřevořez, 2022, 19 x 7,7 cm, signováno...
Prodejní cena 800 Kč
bar. dřevořez, 2022, 19,6 x 13 cm, signováno...
Prodejní cena 1 200 Kč
bar. dřevořez, 19,7 x 12,7 cm, signováno a...
Prodejní cena 1 200 Kč
Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.
více informacíKromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.
více informacíRádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE