Katalog děl Oldřich Kulhánek

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Symetrie obezity

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
Symetrie obezity

litografie, 2004, 56,5 x 73 cm, 54/100,...

Prodejní cena 22 500 Kč

více o autorovi více o díle

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Hommage a Jacopo Pontormo

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
Hommage a Jacopo Pontormo

bar. litografie, 2004, 57 x 73 cm, sign....

Prodejní cena 18 000 Kč

více o autorovi více o díle

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : End The War Brutality in Vietnam

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
End The War Brutality in Vietnam

1967, suchá jehla, 18,5 x 10,5 cm, autorský...

Prodejní cena 3 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací