Katalog děl František Hodonský

Hodonský František (1945) : Lazury IV.

Hodonský František (1945)
Lazury IV.

bar. litografie, 1993, 22,5 x 17 cm,...

Prodejní cena 1 100 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Stepní květy

Hodonský František (1945)
Stepní květy

bar. litografie, 2022, 18 x 14,2 cm,...

Prodejní cena 800 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Napříč III.

Hodonský František (1945)
Napříč III.

bar. dřevořez, 2022, 19,6 x 13 cm,...

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Lužní vody

Hodonský František (1945)
Lužní vody

bar. litografie, 2011, 21 x 15,2 cm,...

Prodejní cena 1 000 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Rostlinný skelet

Hodonský František (1945)
Rostlinný skelet

olej na desce, 2020, 41,5 x 19,5 cm,...

Prodejní cena 27 000 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Lazury III.

Hodonský František (1945)
Lazury III.

bar. litografie, 1993, 23,5 x 17,2 cm,...

Prodejní cena 1 100 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Lazury II.

Hodonský František (1945)
Lazury II.

bar. litografie, 1993, 23,5 x 17,2 cm,...

Prodejní cena 1 100 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Z Lužních zahrad

Hodonský František (1945)
Z Lužních zahrad

olej na plátně, 2023, 45 x 24 cm, signováno...

Prodejní cena 28 000 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Podzimní záznam

Hodonský František (1945)
Podzimní záznam

bar. dřevořez, 2002, 12,4 x 9,7 cm,...

Prodejní cena 750 Kč

více o autorovi více o díle

Hodonský František (1945) : Lazury I.

Hodonský František (1945)
Lazury I.

bar. litografie, 1993, 24 x 17,3 cm,...

Prodejní cena 1 100 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací