Katalog děl Ludmila Jiřincová

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Hlava dívky

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)
Hlava dívky

lept, 19,5 x 14,1 cm, sign. vpravo dole

Prodejní cena 1 400 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Pohřební průvod

Pohřební průvod

lept, 16 x 25 cm, sign. vpravo dole

Prodejní cena 1 500 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Ex libris BJ

Ex libris BJ

lept, 7,3 x 12 cm, sign.

Prodejní cena 950 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Stařena a dívka

Stařena a dívka

Prodejní cena 1 800 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Karta

Karta

Prodejní cena 2 200 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Ex libris HK

Ex libris HK

lept, 1960, 5,8 x 6,2 cm, sign. vpravo dole

Prodejní cena 650 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Ex libris Ing. P.T.

Ex libris Ing. P.T.

lept, 4,3 x 4,3 cm, sign. dole uprostřed

Prodejní cena 450 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Ex libris Dr. VT

Ex libris Dr. VT

lept, 4 x 3 cm, sign. dole uprostřed

Prodejní cena 300 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Ex libris Dagmar Třešňáková

Ex libris Dagmar Třešňáková

lept, 7,6 x 5,8 cm, sign. dole uprostřed

Prodejní cena 650 Kč

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994) : Ex libris L. Jiřincové

Ex libris L. Jiřincové

lept, 2,6 x 1,7 cm, sign. uprostřed dole

Prodejní cena 250 Kč

Rámování

Rámování