Katalog děl Vladimír Suchánek

Suchánek Vladimír (1933) : Soumrak

Suchánek Vladimír (1933)
Soumrak

Prodejní cena 18 000 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Sen o štěstí

Suchánek Vladimír (1933)
Sen o štěstí

bar. litografie, 67,5 x 53 cm, 25/70, sign.

Prodejní cena 15 000 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Víra

Suchánek Vladimír (1933)
Víra

Prodejní cena 16 500 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Dáma s dekoltem

Suchánek Vladimír (1933)
Dáma s dekoltem

Prodejní cena 18 000 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Fats Wallers

Suchánek Vladimír (1933)
Fats Wallers

Prodejní cena 3 000 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Pocta Josefu Sudkovi

Suchánek Vladimír (1933)
Pocta Josefu Sudkovi

Prodejní cena 5 700 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Západ slunce

Suchánek Vladimír (1933)
Západ slunce

Prodejní cena 18 000 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Útěcha

Suchánek Vladimír (1933)
Útěcha

Prodejní cena 19 000 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Vzpomínky a touha

Suchánek Vladimír (1933)
Vzpomínky a touha

Prodejní cena 5 200 Kč

Suchánek Vladimír (1933) : Život ulity

Suchánek Vladimír (1933)
Život ulity

Prodejní cena 5 200 Kč

Rámování

Rámování