bar. lept, 7,8 x 4 cm, sign. dole uprostřed
Prodejní cena 650 Kč
lept, 11,5 x 7,3 cm, sign. uprostřed dole
Prodejní cena 800 Kč
litografie, 15 x 14 cm, sign. vpravo dole
Prodejní cena 1 500 Kč
lept, 6 x 3,4 cm, sign. dole uprostřed
Prodejní cena 220 Kč
bar. lept, 11 x 31,6 cm, sign. vpravo dole
Prodejní cena 2 500 Kč
Prodejní cena 1 800 Kč
Prodejní cena 5 800 Kč
Prodejní cena 4 500 Kč
více informací© 2024 Galerie Lazarská | Nastavení cookies | Web by digiONE