Katalog děl František Ketzek

Ketzek František (1906 - 1978) : Poslední převozník

Ketzek František (1906 - 1978)
Poslední převozník

bar. suchá jehla, 18,2 x 11,4 cm, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Napoleon

Ketzek František (1906 - 1978)
Napoleon

bar. suchá jehla, 12 x 7,8 cm, 2/10, Ketzek

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Bastet I.

Ketzek František (1906 - 1978)
Bastet I.

bar. suchá jehla, 17 x 10 cm, 8/25, sign....

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Kuželkáři

Ketzek František (1906 - 1978)
Kuželkáři

bar. suchá jehla, 5,9 x 10,2 cm, 1/10, sign....

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Těžká chvíle

Ketzek František (1906 - 1978)
Těžká chvíle

suchá jehla, 8,7 x 13,6 cm, 2/15, sign....

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Havran II.

Ketzek František (1906 - 1978)
Havran II.

suchá jehla, 14,8 x 12,2 cm, aut. list,...

Prodejní cena 2 000 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Madam kočka

Ketzek František (1906 - 1978)
Madam kočka

bar. suchá jehla, 26,5 x 19 cm, sign. vpravo...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Sladké sny

Ketzek František (1906 - 1978)
Sladké sny

suchá jehla rytá do lakovaného kartonu, 34,5...

Prodejní cena 3 500 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Provazochodkyně

Ketzek František (1906 - 1978)
Provazochodkyně

bar. suchá jehla, 11,8 x 8,8 cm, 18/50,...

Prodejní cena 1 200 Kč

více o autorovi více o díle

Ketzek František (1906 - 1978) : Hladový pes

Ketzek František (1906 - 1978)
Hladový pes

bar. suchá jehla, 16,8 x 8,7 cm, 1/10, sign....

Prodejní cena 1 500 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací