kreseb Konvolut

Konvolut kreseb  : 14 drobných grafik

14 drobných grafik

Born, Beneš, Pileček, Vychodilová, Švengsbír, Šafář, Kábrt a další. Různé techniky, všechny signovány

Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 05.11.2015, 13:25 h

Číslo položky: 347

Konvolut kreseb  : Suchánek, Hašková, Šalamoun, 2xRoučka, Bláha, Novák, Lamr

Suchánek, Hašková, Šalamoun, 2xRoučka, Bláha, Novák, Lamr

P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37 cm, sign.rám
V. Suchánek, bar. litografie, 57,5 x 41 cm, sign.,rám
E. Hašková, bar. lept, 49 x 38,5 cm, sign., rám
J. Šalamoun, bar. litografie, 70 x 54 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 54 x 37 cm, sign.
V. Bláha, akvarel, tuš, 53 x 37 cm, sign., rám
Novák, bar. lito, 41,5 x 29,5 cm, nesign.
A. Lamr, bar. litografie, 37 x 26 cm, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 6 500
Dražba ukončena 20.11.2017, 21:35 h

Číslo položky: 1042

Konvolut kreseb  : 2x Synecká, Šalamoun, Hašková, Vysušil, Lamr, Jergušová, Roučka

2x Synecká, Šalamoun, Hašková, Vysušil, Lamr, Jergušová, Roučka

N. Synecká, litografie + lept, 53,5 x 37cm, rám
K. Vysušil, bar. litografie, 64 x 48 cm, rám
A. Lamr, bar. litografie, 71,5 x 52,5 cm, rám
N. Synecká, komb. technika, 63 x 48 cm
J. Šalamoun, bar. litografie, 44 x 59 cm
E. Hašková, bar. lept, 49 x 39, rám
P. Roučka, bar. litografie, 42 x 32
L. Jergušová, serigrafie, 81 x 56 cm, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 14 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 21:49 h

Číslo položky: 1043

Konvolut kreseb  : Suchánek, Slíva, Lamr, Kučerová, Roučka, Bláha, Vysušil, Synecká

Suchánek, Slíva, Lamr, Kučerová, Roučka, Bláha, Vysušil, Synecká

T. Kučerová, bar. litografie, 48 x 37,5 cm, sign., rám
J. Slíva, bar. litografie, 43 x 32 cm, rám, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 38,5 x 29 cm, sign.
A. Lamr, bar. litografie, 65 x 55 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55 cm, sign.
V. Bláha, bar. lito, 53 x 72,5 cm, sign.
K. Vysušil, bar. lito, 64 x 47 cm, sign.
N. Synecká, suchá jehla, 43 x 29 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 13 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 21:51 h

Číslo položky: 1044

Konvolut kreseb  : Bím, Šalamoun, Hašková, 2xRoučka, Brázda, Kučerová, Novák

Bím, Šalamoun, Hašková, 2xRoučka, Brázda, Kučerová, Novák

E. Hašková, bar. lept, 48,5 x 40 cm, sign., rám
J. Šalamoun, bar. litografie, 41 x 58,5 cm, sign.
T. Bím, bar. litografie, 65 x 48,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55,5 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 53 x 39 cm, sign.
A. Kučerová, bar. litografie, 36,5 x 48 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37 cm, sign.
Novák, 41,5 x 29,5 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 20 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 22:08 h

Číslo položky: 1045

Konvolut kreseb  : Bím, Lamr, Šalamoun, 2x Roučka, Novák, Kučerová, Vysušil

Bím, Lamr, Šalamoun, 2x Roučka, Novák, Kučerová, Vysušil

T. Bím, bar. litografie, 37 x 53 cm, sign.
K. Vysušil, bar. litografie, 53 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 70 x 55 cm, sign
A. Lamr, bar. litografie, 69 x 53,5 cm, sign.
A. Kučerová, bar. litografie, 31,5 x 47,5 cm, sign.
Novák, bar. litografie, 41,5 x 29,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 54 x 38 cm, sign.
J. Šalamoun, bar. litografie, 40 x 48,5 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 22 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 22:04 h

Číslo položky: 1046

Konvolut kreseb  : Suchánek, Brázda, Kučerová, 2x Roučka, Hašková, Bláha, Lamr

Suchánek, Brázda, Kučerová, 2x Roučka, Hašková, Bláha, Lamr

T. Kučerová, bar. litografie, 32 x 45 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 69 x 55 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 70 x 50 cm, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 69,5 x 54 cm, sign.
E. Hašková, bar. lept, 49 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 71 x 55,5 cm, sign.
V. Bláha, akvarel, tuš, 53 x 37 cm, sign.
A. Lamr, bar. lito, 37 x 26 cm, sign.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 18 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 22:12 h

Číslo položky: 1047

Konvolut kreseb  : Suchánek, Lamr, Šalamoun, 3x Roučka, Hašková, Brázda

Suchánek, Lamr, Šalamoun, 3x Roučka, Hašková, Brázda

P. Roučka, bar. litografie, 53 x 37,5 cm, sign.
V. Suchánek, bar. litografie, 71 x 54,5 cm, sign.
P. Roučka, bar. litografie, 65 x 49 cm, sign.
E. Hačková, bar. lept, 50 x 39 cm, sign.
P. Roučka, bar. lito, 65 x 49 cm, sign.
J. Brázda, bar. lept, 39 x 39 cm, sign.
J. Šalamoun, bar. litografie, 64 x 48 cm, sign.
A. Lamr, bar. litografie, 37 x 26 cm, sign., rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 17 000
Dražba ukončena 20.11.2017, 22:14 h

Číslo položky: 1048

Konvolut kreseb  : 3x grafika

3x grafika

3 serigrafie, 2004, 34,5 x 24,5 cm, autoři: Milan Chabera, Boris Jirků, Antonín Sládek

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 26.03.2019, 21:05 h

Číslo položky: 1562

Konvolut kreseb  : 9 grafických listů

9 grafických listů

Původně soubor 10 listů, (chybí Vychodilová),různé techniky, velikost 30 x 21 cm, všechny signovány. Autoři: Beneš, Fuchs, Janeček, Kábrt, Komárek, Králová, Kulhánek, Laufrová, Suchánek. Vydal KPVÚ v Chrudimi v počtu 200 ks, tento výtisk č.23

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 2 300
Dražba ukončena 26.03.2019, 21:10 h

Číslo položky: 1563

Konvolut kreseb  : 4 grafiky

4 grafiky

V. Suchánek - bar. lito, 7,5 x 6,3 cm, sign.
T. Bím - Ex libris, bar. lito, 10 x 6,3 cm, sign.
O. Kulhánek - Ex libris, lito, 20 x 10 cm, sign.
J. Slíva - Café, ex libris, 20,7 x 10,4, sign.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 15.10.2019, 20:45 h

Číslo položky: 1810

Konvolut kreseb  : 7x grafika

7x grafika

Milan Bauer - Ex libris, lept, 10,8 x 7 cm, sign.
J. Liesler - bar. lito, 15,7 x 8 cm, sign.
J. Liesler - bar. lito, 19 x 8,7 cm, sign.
K. Demel - Průnik II., 13,7 x 15,7 cm, sign.
3 x Konůpek - 19,5 x 12,7, 22,5 x 13, 12 x 8,7 cm, všechny sign.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 15.10.2019, 20:50 h

Číslo položky: 1815

Konvolut kreseb  : 5 grafických listů

5 grafických listů

Roučka, Křen, Bugáň, Vítečková, Melan - různé techniky, formát od 12,5 x 8,5 do 28,8 x 19,7 cm, vše signováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 1 300
Dražba ukončena 11.02.2020, 20:15 h

Číslo položky: 1988

Konvolut kreseb  : 5 kreseb do časopisu

5 kreseb do časopisu

Autoři: V. Lepší, J. Pařík, P. Rumlar a dvě kresby neurčeny. Kresby tuší, rozměry 10,5 x 4 cm, 24 x 19 cm, 28 x 16 cm, 15 x 24 cm, 28,5 x 22 cm

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 27.05.2020, 17:40 h

Číslo položky: 2156