Nová díla

Kristofori Jan (1931 - 2004) : Metamorfóza IV.

Kristofori Jan (1931 - 2004)
Metamorfóza IV.

reliéfní malba, 60 x 50 cm, signováno vpravo...

Prodejní cena 52 000 Kč

více o autorovi více o díle

Jelínek Oldřich (1930) : Nebe, Peklo, Ráj

Jelínek Oldřich (1930)
Nebe, Peklo, Ráj

olej na překližce, 1966, 65,5 x 50 cm,...

Prodejní cena 30 000 Kč

více o autorovi více o díle

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : End The War Brutality in Vietnam

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
End The War Brutality in Vietnam

1967, suchá jehla, 18,5 x 10,5 cm, autorský...

Prodejní cena 3 000 Kč

více o autorovi více o díle

Hudeček František  (1909 - 1990) : Noční chodec

Hudeček František (1909 - 1990)
Noční chodec

suchá jehla, 1945, 29 x 22,5 cm, signováno a...

Prodejní cena 21 000 Kč

více o autorovi více o díle

Černý Bedřich (1889 - ?) : Pražské střechy

Černý Bedřich (1889 - ?)
Pražské střechy

akvarel + tempera, 69 x 96,5 cm, signováno...

Prodejní cena 25 000 Kč

více o autorovi více o díle

Jelínek Oldřich (1930) : Zákazník

Jelínek Oldřich (1930)
Zákazník

olej na plátně, 60.léta, 62 x 50 cm, sign....

Prodejní cena 30 000 Kč

více o autorovi více o díle

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013) : Hommage á N. Copernicus

Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)
Hommage á N. Copernicus

bar. suchá jehla, 1971, 38 x 24 cm, číslo...

Prodejní cena 11 000 Kč

více o autorovi více o díle

Istler Josef (1919 - 2000) : Hlava

Istler Josef (1919 - 2000)
Hlava

kolor. suchá jehla, 1992, autorský výtisk,...

Prodejní cena 7 500 Kč

více o autorovi více o díle

Chmelová Eva (1962) : Veselé noci

Chmelová Eva (1962)
Veselé noci

olej na plátně, 1994, 135 x 115 cm,...

Prodejní cena 25 000 Kč

více o autorovi více o díle

Kristofori Jan (1931 - 2004) : Metamorfóza III.

Kristofori Jan (1931 - 2004)
Metamorfóza III.

reliéfní malba, 1973, 60 x 50 cm, signováno...

Prodejní cena 52 000 Kč

více o autorovi více o díle

Naše služby

Výkup obrazů

Výkup obrazů

Vykupujeme kvalitní umělecká díla (obrazy,kresby,grafiky,sochy) především z období 19. – 20. století.

více informací
Aukce umění

Aukce umění

Kromě výkupu uměleckých děl a komisního prodeje, pořádáme rovněž internetové aukce umění.

více informací
Rámování

Rámování

Rádi Vám pomůžeme s výběrem rámu a vhodné adjustace díla. Rámujeme obrazy, kresby, grafiky, tiskoviny, plakáty i textílie.

více informací