Jiří Pokorný (1945)

malíř, grafik, kreslíř, narozen v Kolíně, studoval u profesorů F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, v letech 1976-1979 byl uměleckým aspirantem u profesora F. Jiroudka, zabývá se krajinomalbou, aktem i zátiším, příležitostně se věnuje grafice, zastoupen v řadě galerií včetně Národní galerie v Praze (Slovník Chagall)

Pokorný Jiří (1945) : Odpolední představení

Odpolední představení

olej na desce, 1991, 53 x 75, sign. vpravo dole J. Pokorný, rámováno. Na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Prodáno za 8 000
Dražba ukončena 05.11.2015, 16:25 h

Číslo položky: 383