Tomáš Císařovský 1962

V letech 1978-1982 studoval v Praze na SUPŠ obor Tvarování dřeva a řezbářství, poté studoval na AVU u prof. Paderlíka a Ptáčka (1983–1988). Maluje olejovými, výraznými odstíny, většinou portréty a figurální výjevy, v posledních letech i krajinu. Pracuje v tematických cyklech, např. Z deníku dědy legionáře (1989), Naty, přepni to! (1994), Bez koní (1996), Prázdniny v Čechách (2006). Pravidelně vystavuje v českých i zahraničních galeriích a jeho dílo je zastoupeno ve veřejných i soukromých sbírkách. Žije a pracuje v Praze.

Císařovský Tomáš 1962 : Mladý muž

Mladý muž

serigrafie, 1993, 49,5 x 35 cm, dole popsáno - 23/100, Martinovi!, T. Císařovský 93, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 12.11.2018, 17:55 h

Číslo položky: 1385

Císařovský Tomáš 1962 : Krajina

Krajina

olej na plátně, 2002, 27 x 35 cm, sign. a datováno na rubu autorem, rámováno

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Prodáno za 20 000
Dražba ukončena 26.03.2019, 18:25 h

Číslo položky: 1529