Karel Demel (1942)

Vystudoval státní­ konzervatoř (1957-1963) a Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (1968-1974), obor grafika a knižní­ ilustrace u prof. Z.Sklenáře.

Demel Karel (1942) : Schůzka

Schůzka

lept, 1986, 48,5 x 63,5 cm, vlevo dole 23/130, sign. vpravo dole Karel Demel 86, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Prodáno za 4 100
Dražba ukončena 28.04.2016, 10:43 h

Číslo položky: 464

Demel Karel (1942) : Kolotoč II.

Kolotoč II.

bar. lept, 2008, 66,5 x 35,5 cm, vlevo dole 23/130, sign. vpravo dole Karel Demel 08

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Prodáno za 3 500
Dražba ukončena 28.04.2016, 10:45 h

Číslo položky: 465

Kolotoč II.

bar. lept, 2008, 66 x 35,5 cm, vpravo dole sign. Karel Demel 08, vlevo dole 23/130, uprostřed dole popis Kolotoč II.

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 2 800
Dražba ukončena 20.11.2017, 18:30 h

Číslo položky: 987

Demel Karel (1942) : Meditace s flétnou

Meditace s flétnou

lept s akvatintou, 29,6 x 22,5 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 31/100

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 14.10.2019, 21:40 h

Číslo položky: 1754

Demel Karel (1942) : Průnik I.

Průnik I.

lept + suchá jehla, 2000, 17,3 x 13 cm, sign. vpravo dole, popis dole uprostřed, značeno 30/130

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:35 h

Číslo položky: 1948

Demel Karel (1942) : Znamení

Znamení

lept + suchá jehla, 2000, 14 x 15,6 cm, sign. vpravo dole, popsáno uprostřed, značeno 31/100

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:40 h

Číslo položky: 1949

Demel Karel (1942) : Meditace hudbou

Meditace hudbou

lept s akvatintou, 29 x 19,2 cm, sign. vpravo dole, popsáno, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 400
Dražba ukončena 26.05.2020, 18:48 h

Číslo položky: 2097

Demel Karel (1942) : Divadýlko

Divadýlko

2005, lept s akvatintou, 19,4 x 29,7 cm, sign. vpravo dole, název uprostřed dole.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 700
Dražba ukončena 25.10.2021, 19:45 h

Číslo položky: 2844