Veronika Palečková (1962)

Studovala na VŠUP a AVU v Praze, také v Paříži v ateliéru litografie na École National Supérieure des Beaux Arts a na Académie de la Grande Chaumiè. Veronika Palečková se věnuje užité i volné grafice, malbě, kresbě, knižní ilustraci a plastice. Ilustrovala 8 knih (Jan Skácel, Carlo Dossi, Libuše Palečková) a získala řadu ocenění.

Palečková Veronika (1962) : Krajina s modrým ptákem (Řádky)

Krajina s modrým ptákem (Řádky)

bar. litografie, 1998, 28,5 x 41 cm, vlevo dole 5/80. Popsáno autorkou a signováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 28.04.2016, 17:25 h

Číslo položky: 545