Marina Richterová (1962)

V roce 1990 absolvovala VŠUP, obor ilustrace a grafika. V současné době se věnuje volné grafice, tvorbě ex libris, kresbě a ilustraci.
Marina Richterová vystudovala Francouzské lyceum a Střední umělecko-průmyslovou školu v Moskvě, obor miniatura a ikona. Autorka je zastoupena v soukromých sbírkách v České republice, Německu, Francii, Itálii, USA, Belgii, Švýcarsku, Japonsku a Rusku.

Richterová Marina (1962) : Bonsai

Bonsai

bar. litografie, 2004, 29,5 x 37,8 cm, sign. vpravo dole Marina Richter 2004, uprostřed dole název, vlevo dole 42/95, rám.

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 2 300
Dražba ukončena 21.11.2017, 19:25 h

Číslo položky: 1074

Richterová Marina (1962) : Magnolie

Magnolie

2008, bar. lept, 13 x 10 cm, sign. + značeno 156/180 dole uprostřed

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 07.10.2020, 18:20 h

Číslo položky: 2392

Richterová Marina (1962) : Golgota

Golgota

bar. litografie, 38 x 49 cm, 87/95, signováno vpravo dole, popsáno, rámováno.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 6 500
Dražba ukončena 27.02.2023, 19:59 h

Číslo položky: 3513