Katarína Vavrová (1964)

V letech 1979 – 1983 studovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Bratislavě. Je jednou z posledních absolventek grafické speciálky profesora Albína Brunovského na bratislavské Vysoké škole výtvarných umění (oddělení knižní ilustrace) , kde studovala v letech 1984 – 1990. V roce 1989 absolvovala studijní pobyt na Academia delle Belle Arti v italské Perugii. odila 23. srpna 1964. V letech 1979 – 1983 studovala Střední uměleckoprůmyslovou školu v Bratislavě. Je jednou z posledních absolventek grafické speciálky profesora Albína Brunovského na bratislavské Vysoké škole výtvarných umění (oddělení knižní ilustrace) , kde studovala v letech 1984 – 1990. V roce 1989 absolvovala studijní pobyt na Academia delle Belle Arti v italské Perugii.

Vavrová Katarína (1964) : Hladači šťastia

Hladači šťastia

kolorovaná barevná suchá jehla, 54,5 x 69,5 cm, vlevo dole 1/1, sign. vpravo dole Katarina Vavrová.

Vyvolávací cena 9 500 Kč
Prodáno za 9 500
Dražba ukončena 28.04.2016, 22:05 h

Číslo položky: 601

Vavrová Katarína (1964) : Kvetoslava

Kvetoslava

kolorovaná barevná suchá jehla, 49 x 59 cm, vlevo dole 1/1, sign. vpravo dole Katarina Vavrová.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Prodáno za 11 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 22:10 h

Číslo položky: 602

Vavrová Katarína (1964) : Madam Fany

Madam Fany

kolorovaná barevná suchá jehla, 49,5 x 69,5 cm, vlevo dole 1/1, sign. vpravo dole Katarina Vavrová.

Vyvolávací cena 9 500 Kč
Prodáno za 9 500
Dražba ukončena 28.04.2016, 22:15 h

Číslo položky: 603

Vavrová Katarína (1964) : V nebi ako z kameňa

V nebi ako z kameňa

kolor. lept, 30 x 30 cm, značeno 1/1, signováno a popsáno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 4 400
Dražba ukončena 03.03.2022, 22:19 h

Číslo položky: 3164

Vavrová Katarína (1964) : Poslední večeře

Poslední večeře

kolor. lept, 39,5 x 49,5 cm, signováno a popsáno, rámováno. Na dvou místech restaurované odřeniny. Lehce zvlněno.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 12 000
Dražba ukončena 28.02.2023, 19:08 h

Číslo položky: 3571

Vavrová Katarína (1964) : Odlietanie vtakov II.

Odlietanie vtakov II.

kolorovaný lept, 1/1, 29 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 4 700
Dražba ukončena 08.06.2023, 21:09 h

Číslo položky: 3770

Vavrová Katarína (1964) : Úsvit

Úsvit

kolorovaný lept, 14,5 x 9,8 cm, 1/1, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 08.06.2023, 21:05 h

Číslo položky: 3771