Hana Čápová (1956 - 2019)

Hana Čápová je česká grafička, malířka a ilustrátorka. Narodila se 24. 4. 1956 v Praze. Studovala v letech 1971 – 1975 Střední výtvarnou školu V. Hollara v Praze (prof. J. Hořánek), a v letech 1977 – 1983 studovala na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze (ateliér ilustrace a grafiky, prof. J. Mikula).

Čápová Hana (1956 - 2019) : Kolotoč v Paříži

Kolotoč v Paříži

bar. lept, 49 x 69 cm, sign. vpravo dole H. Č., vlevo dole 2/50, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 4 000
Dražba ukončena 26.10.2016, 15:45 h

Číslo položky: 644

Čápová Hana (1956 - 2019) : Nejen ctnostmi živ je člověk

Nejen ctnostmi živ je člověk

bar. lept, 2002, 39,3 x 35 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 71/100, uprostřed dole popis

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 3 300
Dražba ukončena 14.10.2019, 20:23 h

Číslo položky: 1738

Čápová Hana (1956 - 2019) : Léto

Léto

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 400
Dražba ukončena 14.10.2019, 20:28 h

Číslo položky: 1739

Čápová Hana (1956 - 2019) : Zima

Zima

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 14.10.2019, 20:30 h

Číslo položky: 1740

Čápová Hana (1956 - 2019) : Leden

Leden

bar. lept, 1999, 29,7 x 23,8 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 14.10.2019, 20:40 h

Číslo položky: 1742

Čápová Hana (1956 - 2019) : Květen

Květen

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 14.10.2019, 20:45 h

Číslo položky: 1743

Čápová Hana (1956 - 2019) : Říjen

Říjen

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 14.10.2019, 20:55 h

Číslo položky: 1745

Čápová Hana (1956 - 2019) : Březen

Březen

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 14.10.2019, 21:00 h

Číslo položky: 1746

Čápová Hana (1956 - 2019) : 5x Ex libris

5x Ex libris

3 bar. lepty 6,5 x 10 cm
1 bar. lept 12 x 8,6 cm
1 bar. lept 13 x 7 cm, všechny grafiky jsou signovány

Vyvolávací cena 600 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 14.10.2019, 21:10 h

Číslo položky: 1748

Čápová Hana (1956 - 2019) : Jaro

Jaro

bar. lept, 2002, 39,3 x 35 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 71/100, uprostřed popis

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 900
Dražba ukončena 10.02.2020, 20:50 h

Číslo položky: 1939

Čápová Hana (1956 - 2019) : Podzim

Podzim

bar. lept, 2002, 39,3 x 35 cm, sign. vpravo dole, značeno 71/100 vlevo dole.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 900
Dražba ukončena 10.02.2020, 20:55 h

Číslo položky: 1940

Čápová Hana (1956 - 2019) : Únor

Únor

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:00 h

Číslo položky: 1941

Čápová Hana (1956 - 2019) : Duben

Duben

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:05 h

Číslo položky: 1942

Čápová Hana (1956 - 2019) : Červen

Červen

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:10 h

Číslo položky: 1943

Čápová Hana (1956 - 2019) : Srpen

Srpen

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:15 h

Číslo položky: 1944

Čápová Hana (1956 - 2019) : Listopad

Listopad

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:20 h

Číslo položky: 1945

Čápová Hana (1956 - 2019) : Prosinec

Prosinec

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 10.02.2020, 21:25 h

Číslo položky: 1946

Čápová Hana (1956 - 2019) : Tajemství úsměvu

Tajemství úsměvu

bar. lept, 2007, 43,3 x 29,5 cm, sign. a popsáno dole, číslováno 47/200

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Prodáno za 1 700
Dražba ukončena 26.05.2020, 18:20 h

Číslo položky: 2092

Čápová Hana (1956 - 2019) : Sisyfos byl první

Sisyfos byl první

bar. lept, 2002, 43,8 x 29,5 cm, signováno a popsáno dole, číslováno 42/100

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Prodáno za 2 900
Dražba ukončena 26.05.2020, 18:40 h

Číslo položky: 2093

Čápová Hana (1956 - 2019) : Už se zase těšíte na Ježíška?

Už se zase těšíte na Ježíška?

bar. lept, 2002, sign. a popsáno dole, číslováno 48/100

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Prodáno za 2 100
Dražba ukončena 26.05.2020, 18:36 h

Číslo položky: 2094

Čápová Hana (1956 - 2019) : Štvanice

Štvanice

bar. lept, 2002, 43,7 x 29,5 cm, signováno a popsáno dole, číslováno 42/100

Vyvolávací cena 1 700 Kč
Prodáno za 2 100
Dražba ukončena 26.05.2020, 18:38 h

Číslo položky: 2095

Čápová Hana (1956 - 2019) : Dáma s kočkou

Dáma s kočkou

1989, bar. lept, 18,6 x 13,3 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 28/100

Vyvolávací cena 500 Kč
Dražba ukončena 05.10.2020, 19:43 h

Číslo položky: 2285

Čápová Hana (1956 - 2019) : 3x grafika

3x grafika

Carský ples, bar. lept, 14 x 9 cm, sign.
Sobotní podvečer, bar. lept, 12,8 x 8,6 cm, sign.
Pařížanka, bar. lept, 14 x 9,7 cm, sign.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 05.10.2020, 19:45 h

Číslo položky: 2286

Čápová Hana (1956 - 2019) : Září

Září

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 2 900
Dražba ukončena 25.05.2021, 19:43 h

Číslo položky: 2673

Čápová Hana (1956 - 2019) : Jaroslav Seifert

Jaroslav Seifert

bar. lept, 1999, 35,7 x 23,6 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 5 500
Dražba ukončena 25.05.2021, 20:03 h

Číslo položky: 2674

Čápová Hana (1956 - 2019) : Červenec

Červenec

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 4 100
Dražba ukončena 25.05.2021, 19:59 h

Číslo položky: 2675

Čápová Hana (1956 - 2019) : Kloboučku hop!

Kloboučku hop!

2004, 8 x bar. lept, všechny signovány. Rozměr publikace 26,8 x 14,8 cm. Edice Opál, náklad 120 výtisků, tento je č.5

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 7 000
Dražba ukončena 01.03.2022, 22:40 h

Číslo položky: 3052

Čápová Hana (1956 - 2019) : Šašek - Bolek Polívka

Šašek - Bolek Polívka

lept, 1985, 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, uprostřed popsáno, číslováno vlevo dole 4/50, rámováno.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Prodáno za 6 000
Dražba ukončena 13.11.2023, 18:24 h

Číslo položky: 3799