Eva Hašková (1946)

Absolvovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v r. 1974 u profesora Zdenka Sklenáře. Věnuje se volné grafice a ilustracím. Tvoří převážně kombinovanou technikou z hloubky, leptem a akvatintou. Používá tlumené barevnosti, která jako výrazný výtvarný prostředek slouží k dosažení působivého estetického dojmu. Mnohé její práce navazují na dekorativní bohatství secese jak celkovou kompozicí, tak i řadou motivů rostlinných.Je členkou SČUG Hollar. Dnes má Eva Hašková na svém kontě desítky grafických listů velkých i malých a ilustrace k několika desítkám knih.

Hašková Eva (1946) : Pomíjivost

Pomíjivost

lept, 1998, 24 x 15,5 cm, sign. vpravo dole Eva Hašková, vlevo dole 18/50, paspartováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 26.10.2016, 16:50 h

Číslo položky: 657

Hašková Eva (1946) : Dívka se psem

Dívka se psem

bar. lept, 1983, 29 x 24 cm, vlevo dole 33/90, vpravo dole sign. Eva Hašková 1983, pasp. + sklo

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 25.05.2017, 14:25 h

Číslo položky: 821

Hašková Eva (1946) : Orloj

Orloj

lept, 2004, 31,7 x 24,6 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 300
Dražba ukončena 10.02.2020, 22:00 h

Číslo položky: 1953

Hašková Eva (1946) : Ungelt

Ungelt

bar. lept, 2004, 32 x 24,5 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za 1 300
Dražba ukončena 10.02.2020, 22:05 h

Číslo položky: 1954

Hašková Eva (1946) : Král

Král

barevný lept s akvatintou, 31,7 x 22 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole  20/110, pasparta + sklo

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 26.05.2020, 19:10 h

Číslo položky: 2102

Hašková Eva (1946) : Praha hraje jazz

Praha hraje jazz

lept s akvatintou, 2004, 29,6 x 19,6 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 22/100

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 25.05.2021, 20:28 h

Číslo položky: 2682

Hašková Eva (1946) : Jazzové zátiší

Jazzové zátiší

lept s akvatintou, 2004, 29,6 x 19,6 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 34/100

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 1 100
Dražba ukončena 25.05.2021, 20:39 h

Číslo položky: 2683

Hašková Eva (1946) : Synagoga

Synagoga

lept s akvatintou, 2004, 31,3 x 24,3 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 25.05.2021, 20:38 h

Číslo položky: 2684

Hašková Eva (1946) : Nové město

Nové město

lept s akvatintou, 2004, 32 x 24,5 cm, sign. uprostřed dole

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 25.05.2021, 20:40 h

Číslo položky: 2685

Hašková Eva (1946) : Letci I.

Letci I.

Barevný lept, 1973, 58 x 43,5 cm, signováno, číslováno

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Dražba ukončena 07.06.2023, 19:25 h

Číslo položky: 3679