Iva Hüttnerová (1948)

Vystudovala DAMU - obor herectví u prof. O. Sklenčky
Malovat začala v prvním angažmá v Karlových Varech, kde měla r. 1974 i první výstavu
Hrála v Divadle Na Okraji, Pod Palmovkou, Divadle Josefa Dvořáka, Na Fidlovačce
Navrhovala kostýmy, jevištní dekorace a plakáty pro různá divadla a televizní pořady
Dodnes realizovala na 200 autorských výstav v Čechách, na Moravě, na Slovensku, ve Stockholmu a v New Yorku.

Hüttnerová Iva (1948) : Výlet

Výlet

bar. litografie, 2001, sign. uprostřed dole 96/100 Iva Hüttnerová 2001, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 200
Dražba ukončena 26.10.2016, 17:30 h

Číslo položky: 665