Jaro Procházka (1886 - 1949)

Malíř měst a figuralista i grafik v Praze. Žák umělecko průmyslové školy v Praze prof. Jakesche.

Procházka Jaro (1886 - 1949) : Trh na Kampě

Trh na Kampě

bar. litografie, 36 x 44 cm, vlevo dole popis, vpravo dole sign. Jaro Procházka

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 21.11.2017, 19:20 h

Číslo položky: 1069

Procházka Jaro (1886 - 1949) : Botič

Botič

olej na plátně, 93 x 74 cm, signováno uprostřed dole, rámováno.

Vyvolávací cena 20 000 Kč
Prodáno za 20 000
Dražba ukončena 10.11.2022, 22:40 h

Číslo položky: 3481

Procházka Jaro (1886 - 1949) : Pod Karlovým mostem

Pod Karlovým mostem

olej na plátně, 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 15 000
Dražba ukončena 14.11.2023, 19:09 h

Číslo položky: 3919