Antonín Michalčík (1914 - 1998)

Studoval na pražské technice u prof. O. Blažíčka a C. Boudy, po válce, v letech 1946 – 1950, dějiny umění a estetiku na Filozofické fakultě Karlovy univerzity.

Michalčík Antonín (1914 - 1998) : Strom

Strom

olej na plátně, 60,5 x 36 cm, sign. vpravo dole Michalčík, rámováno

Vyvolávací cena 22 000 Kč
Prodáno za 22 000
Dražba ukončena 21.11.2017, 18:55 h

Číslo položky: 1064

Michalčík Antonín (1914 - 1998) : Schody

Schody

olej na plátně, 1977, signováno vpravo dole

Vyvolávací cena 15 000 Kč
Prodáno za 15 000
Dražba ukončena 27.05.2020, 20:10 h

Číslo položky: 2186