Carl Probst (1854 - 1924)

rakouský malíř

Probst Carl (1854 - 1924) : Jeptiška

Jeptiška

olej na dřevěné desce, 21 x 16 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová.

Vyvolávací cena 9 000 Kč
Prodáno za 9 000
Dražba ukončena 03.05.2018, 17:45 h

Číslo položky: 1302