Jiří Jarolím (1936 - 2015)

Studoval na VŠUP u prof. Kaplického a Fišárka. V jeho tvorbě dominuje malba, kde převládají vysn+né krajiny a abstraktní tématika. Věnoval se i grafickému designu a plastice.

Jarolím Jiří (1936 - 2015) : Přistávací modul

Přistávací modul

olej na plátně, 80 x 40 cm, sign. vpravo dole, na rubu štítek SČVU s popisem, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 12.11.2018, 20:25 h

Číslo položky: 1415

Jarolím Jiří (1936 - 2015) : Casino

Casino

Olej na plátně, 1954, 74 x 54 cm, sign. a datováno vpravo dole, bez rámu.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 15 000
Dražba ukončena 26.03.2019, 20:19 h

Číslo položky: 1551