Jaroslav Šerých (1928 - 2014)

studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirantura u prof. V. Silovského, spoluzakladatel skupiny M 57, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy;

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Masky

Masky

bar. lept, 1974, 29,5 x 24,5 cm, sign. vpravo dole J. Šerých 74, vlevo dole 18/55

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 27.10.2016, 17:30 h

Číslo položky: 755

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Snímání z kříže

Snímání z kříže

bar. lept, 1966, 48,5 x 34 cm, sign. uprostřed dole J Šerých 66, vlevo dole

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 3 500
Dražba ukončena 27.10.2016, 17:44 h

Číslo položky: 756

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Postava

Postava

bar. litografie, 21 x 15 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 03.05.2018, 19:20 h

Číslo položky: 1334

Šerých Jaroslav (1928 - 2014) : Akt

Akt

bar. litografie, 33 x 23 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 71/100, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 13.11.2018, 20:15 h

Číslo položky: 1483