Ludvík Kuba (1863 - 1956)

český malíř a folklorista školení: - Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Maxmilián Pirner) - École Julian, Paříž - Mnichov ( profesor Antonín Alžběh) dílo: impresionistické krajiny a portréty, zátiší

Kuba Ludvík (1863 - 1956) : Chalupy v zimě

Chalupy v zimě

olej na kartonu, 29 x 44 cm, sign. vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena 18 000 Kč

Číslo položky: 1567