Ivan Ouhel (1945)

1968-1974 studoval na AVU v ateliéru prof. Karla Součka.
Od roku 1975 vystavuje doma i v zahraničí.
V roce 1984 a 1988 vystavoval na Bienále v Benátkách.
Od roku 1988 je členem volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece.
Od roku 1992 členem Umělecké besedy.

Ouhel Ivan (1945) : Záznam VIII.

Záznam VIII.

olej na plátně, 2005, 27 x 20 cm, signováno a popsáno na rubu autorem.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Prodáno za 10 000
Dražba ukončena 27.03.2019, 18:57 h

Číslo položky: 1602

Ouhel Ivan (1945) : Noční vegetace

Noční vegetace

olej na plátně, 2004, 20 x 20 cm, sign. a datováno uprostřed dole, vzadu popsáno. Olištováno.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 8 000
Dražba ukončena 26.05.2021, 20:28 h

Číslo položky: 2741