? Urbánek

Urbánek ?  : 3x grafika

3x grafika

3x abstraktní litografie, 1986 - 88, 49 x 37,5 cm, sign. a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena 600 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 28.03.2019, 20:20 h

Číslo položky: 1676