Lenka Vilhelmová (1957)

Vyučovala (docent) na katedře výtvarného umění, Fakulta architektury, České vysoké učení technické v Praze. Nyní Jihočeská univerzita České Budějovice, Ústav výtvarné tvorby.

Autorka grafik, maleb, objektů a autorských knih prezentovaných na mnoha výstavách.

Vilhelmová Lenka (1957) : Ucho a srdce

Ucho a srdce

suchá jehla, 1995, 23,5 x 18,5 cm, sign. vpravo dole, popis dole uprostřed, vlevo dole značeno 11/112

Vyvolávací cena 300 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 16.10.2019, 22:13 h

Číslo položky: 1902