Boris Jirků (1955)

vystudoval malbu u Arnošta Paderlíka na AVU (1974-80), 17 let vedl výuku figurální kresby a malby na VŠUP v Praze, poté na Ústavu umění a designu Západočeské univerzity v Plzni

Jirků Boris (1955) : Cherubín

Cherubín

bar. serigrafie, 2000, 38,5 x 24 cm, sign. vpravo dole, uprostřed dole popis

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1791

Jirků Boris (1955) : Carmen

Carmen

bar. serigrafie, 2005, 35,5 x 21 cm, sign. vpravo dole, uprostřed dole popis, vlevo dole značeno 10/20

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1792