Miloš Michálek (1949)

Studia: 1967-1971 PF v Ústí n. L., Katedra výtvarné výchovy, 1976-1978 FF UK v Praze, Katedra výtvarné výchovy, (doc. Z. Sýkora, doc. K. Linhart). Pedagogická činnost: od 1988 odb. asistent, od 1991 docent, od 1997 profesor na Katedře výtvarné kultury PF UJEP v Ústí n. L., 1991-1997 vedoucí katedry, paralelně od 2005 profesor na Katedře všeobecné průpravy FUD UJEP v Ústí n. L., vyučuje grafické techniky. Je místopředsedou integrované Oborové rady doktorského studia Výtvarná výchova (Praha, Brno, Ústí n. L.), je členem Vědecké rady PedF UK v Praze, Umělecké rady Fakulty umění OU v Ostravě a Umělecké rady FUD UJEP v Ústí n. L. Výstavy (výběr): od 1975 uspořádal více než třicet autorských výstav (Mikrobiologický ústav v Praze 1986; Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích 1987 a 2004; Galerie Emila Filly v Ústí n. L. 1991 a 2006; Centrum české grafiky v Praze 1993;

Michálek Miloš (1949) : Hlava XXII.

Hlava XXII.

bar. dřevořez, 1989, 40,5 x 30 cm, sign. vpravo dole, popis uprostřed dole, vlevo dole značeno: autorský tisk, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 15.10.2019, 21:35 h

Číslo položky: 1824