Ondřej Pavlík (1932 - 1989)

Studoval na Akademii výtvarného umění v ateliéru figurální a monumentální malby u prof. V. Sychry. Hlavním tématem byla lidská postava, kterou maloval v expresivní zkratce.  Vytvořil řadu obrazů s pražskými motivy a městským zátiším. Jako jevištní výtvarník spolupracoval s Národním divadlem v Praze, Hudebním divadlem v Karlíně a divadly v Ústí nad Labem či Českých Budějovicích.

(Výtvarné centrum Chagall)

Pavlík Ondřej (1932 - 1989) : Milenci

Milenci

olej + juta, 49 x 47 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 15.10.2019, 22:25 h

Číslo položky: 1834