Josef Peca (1923 - 1982)

Byl akademickým malířem, studoval u Cyrila Boudy. Věnoval se především figurální malbě.

Peca Josef (1923 - 1982) : Portrét malíře K.K. Slabého

Portrét malíře K.K. Slabého

bar. litografie, 70 x 53 cm, sign. dole uprostřed, vlevo dole - zkušební tisk, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 15.10.2019, 22:30 h

Číslo položky: 1835