Magdalena Říčná (1957)

Střední uměleckoprůmyslová škola v Brně – propagační grafika, ilustrace, kaligrafie
Fakulta architektury Vysokého učení technického v Brně – rekonstrukce památkových
objektů se zaměřením na interiér

Po praxi reklamního výtvarníka a projekční činnosti se od roku 1990 převážně věnuje propagační grafice. Vedle návrhů firemních značek a tiskovin realizovala již řadu knižních přebalů, knižních úprav včetně ilustrací (např. zpěvník sourozenců Ulrychových "PÍSNĚ", Velikonoce v české lidové kultuře, Evropské Vánoce v lidové kultuře, Rok na zámku) a desítky obalů na CD (JABLKOŇ, BROLN, Kantiléna, Hradišťan, Javorník Brno, série hudebních titulů pro nakladatelství Jiřího Plocka GNOSIS BRNO, ART PETRA, Radioservis).

zdroj: magdalenaricna.com

Říčná Magdalena (1957) : Na golfu

Na golfu

bar. pastel, 2013, 14,5 x 14,5 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 16.10.2019, 18:00 h

Číslo položky: 1852