Jaromír Sedláček - Hauptmann (1899 - ?)

Malíř krajinář a ilustrátor v Praze, žák Josefa Ullmanna. Absolvent ČVUT v Praze. Studijní cesty konal po Francii, Itálii, Belgii a Německu.

Sedláček - Hauptmann Jaromír (1899 - ?) : 2x grafika Praha

2x grafika Praha

Sv. Ludmila a Chrám Sv. Víta, kolor. rytiny, 13,5 x 8,8 cm, obě signovány a rámovány

Vyvolávací cena 400 Kč
Prodáno za 400
Dražba ukončena 16.10.2019, 18:15 h

Číslo položky: 1855