Jiří Balcar (1929 - 1968)

vystudoval dějiny umění na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a typografii na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze u Františka Tichého a Františka Muziky.

Balcar Jiří (1929 - 1968) : Bez názvu

Bez názvu

lept, 1961, 24,8 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Balcar, LD přípis Jirkovi - 61

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Dražba ukončena 25.05.2017, 13:15 h

Číslo položky: 807

Balcar Jiří (1929 - 1968) : Slavnost

Slavnost

bar. litografie, 1968, 52,5 x 33,3 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 5/25

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 11 000
Dražba ukončena 14.10.2019, 19:23 h

Číslo položky: 1726