Alena Laufrová (1952)

studovala na VŠUP v Praze (1970-1976) v ateliéru ilustrační a užité grafiky (Zdeněk Sklenář, Jiří Anderle) a ještě absolvovala v ateliéru propagační grafiky u Evžena Weidlicha.

Laufrová Alena (1952) : Soumrak nad Vítem

Soumrak nad Vítem

bar. lept, 1985, 39 x 29,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 1/80, pasparta + sklo. Na rubu štítek z Díla.

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 27.05.2020, 19:25 h

Číslo položky: 2177

Laufrová Alena (1952) : Edice Duo

Edice Duo

2004, 2x komb. technika, 35,3 x 24,7 cm, obě signovány. Výtisk č. 21/100

Vyvolávací cena 600 Kč
Prodáno za 1 100
Dražba ukončena 26.05.2021, 19:56 h

Číslo položky: 2734

Laufrová Alena (1952) : Koruna stromů

Koruna stromů

bar. lept, 39,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, 18/60, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 27.02.2023, 18:40 h

Číslo položky: 3499