Jiří Suchý (1931)

český divadelník, hudebník, textař, básník, skladatel, spisovatel, filmař, grafik, výtvarník, divadelní režisér a sběratel. Spoluzakladatel Divadla Na zábradlí a Semaforu

zdroj: wikipedie

Suchý Jiří (1931) : Družičky

Družičky

kresba tužkou a pastelka, 2014, 27,8 x 13,2 cm ve výřezu, sign. PD Jiří Suchý, rámováno

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Prodáno za 2 200
Dražba ukončena 02.10.2014, 19:20 h

Číslo položky: 126

Suchý Jiří (1931) : Kabaret

Kabaret

kresba tužkou, 2014, 23,8 x 13,8 cm ve výřezu, sign. LD Jiří Suchý, rámováno

Vyvolávací cena 2 200 Kč
Prodáno za 2 200
Dražba ukončena 02.10.2014, 19:25 h

Číslo položky: 127

Suchý Jiří (1931) : Genesis

Genesis

bar. litografie, 23,5 x 21 cm, 81/120, signováno a rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 1 600
Dražba ukončena 09.11.2022, 21:18 h

Číslo položky: 3405