František Ronovský (1929 - 2006)

český malíř a kreslíř školení: Akademie výtvarných umění v Praze (profesor M. Holý) dílo: v 60. letech představitel nové figurace, tradice monumentálního realismu výstavy: poslední autorská výstava se uskutečnila v roce 2009 v Galerii moderního umění v Roudnici nad Labem

Ronovský František (1929 - 2006) : Dívky

Dívky

litografie, 1982, 29,6 x 21,2 cm, signováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 500
Dražba ukončena 14.11.2023, 19:36 h

Číslo položky: 3928