Otakar Španiel (1881 - 1955)

významný český sochař, řezbář a medailér, člen SVU Mánes školení: - Paříž (Alexandre Charpentier) - Akademie výtvarných umění v Praze (profesor J. V. Myslbek) - Akademie ve Vídni (profesor Tautenhayn) dílo: - klasické pojetí, reliéfní tvorba - dveře západního portálu katedrály sv. Víta výstavy: první samostatná výstava se konala roku 1956 v pražském Mánesu

Španiel Otakar (1881 - 1955) : Dívka se šálou

Dívka se šálou

akvarel, 32 x 18,5 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Dražba ukončena 03.02.2021, 22:05 h

Číslo položky: 2590