Adolf Zahel 1888 - 1958)

Studoval v letech: 1907 - 1910 Uměleckoprůmyslová škola, Praha, 1910 - 1913 Akademie výtvarných umění, Praha, u prof. Ottenfeld Rudolf Otto von, 1910 - 1913 Akademie výtvarných umění, Praha, prof.Švabinský Max, 1917 - 1918 soukromé studium u prof.Maxe Švabinského. Profesor Marie Mikanové Zlatníkové, soukromé studium. Patřil do skupin: Syndikát výtvarných umělců, Spolek výtvarných umělců Aleš, Svaz zaměstnanců umělecké a kulturní služby. Působil v Praze, Belgii, Německu, Holandsku a Rusku.

Zahel Adolf 1888 - 1958) : Krajina

Krajina

1920, olej, 24,5 x 29 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 03.03.2022, 22:30 h

Číslo položky: 3168