Švankmajer Švankmajerová -

Švankmajerová - Švankmajer  : Tvář

Tvář

1998, litografie s bar. podtiskem, 49 x 44 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 25/40, rámováno

Vyvolávací cena 2 300 Kč
Prodáno za 4 200
Dražba ukončena 27.05.2021, 19:05 h

Číslo položky: 2782