Jiří Balling (1890 - ?)

Malíř působil v Praze. Soukromě se učil u K. Reisnera v Praze. Poté na uměleckoprůmyslové škole a akademii výtvarného umění v Praze u Loukoty, Bukovace a Nechleby.

Balling Jiří (1890 - ?) : 2 x Dubrovnik

2 x Dubrovnik

2x olej, 1915, 34,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, rámy poškozeny.

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Prodáno za 6 000
Dražba ukončena 25.10.2021, 18:13 h

Číslo položky: 2825