František Kubišta (1897 - 1971)

český malíř, grafik, ale také teoretik a kritik - bratr Bohumila Kubišty školení: - Univerzita Karlova, Praha - České vysoké učení technické, Praha (architektura) - Masarykova univerzita, Brno (Filozofická fakulta, dějiny umění)

Kubišta František (1897 - 1971) : Dívka se psem

Dívka se psem

olej na kartonu, 35 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, rám

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Dražba ukončena 26.10.2021, 18:50 h

Číslo položky: 2890

Kubišta František (1897 - 1971) : Kubistický dvojakt

Kubistický dvojakt

olej na kartoru, 47,5 x 35 cm, nesignováno. Obraz byl původně na rubu předchozí malby F. Kubišty - Dívka se psem. Bez rámu.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 000
Dražba ukončena 26.10.2021, 18:55 h

Číslo položky: 2891