Karel Votlučka (1896 - 1963)

Kreslíř, grafik, malíř. V letech 1916 – 1920 studoval na pražské AVU (J.J.Lukota, V. Nechleba, J. Preisler, M. Švabinský). Členem Syndikátu výtvarných umělců československých a Spolku výtvarných umělců v Plzni.Od 20. let zastoupen na výstavách v Praze.

Votlučka Karel (1896 - 1963) : Plzeň

Plzeň

1919, pastel + akvarel, 29,5 x 23 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 2 600
Dražba ukončena 03.03.2022, 22:37 h

Číslo položky: 3167