Marian Čapka (1950)

slovenský malíř, grafik a ilustrátor. v roce 1965-1969 studoval grafiku na střední umělecko-průmyslové škole v Bratislavě. Poté pokračoval na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě u prof. Brunovského.

Čapka Marian (1950) : Mesačna noc

Mesačna noc

barevná litografie, 1977, 41 x 32,5 cm, autorský tisk, signováno. Rám, pasparta, bez skla.

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 2 800
Dražba ukončena 07.06.2023, 18:23 h

Číslo položky: 3636