šperk Umělecký

Umělecký šperk  : Náhrdelník s Tygřím okem

Náhrdelník s Tygřím okem

náhrdelník s velkým centrálním kamenem a čtyřmi menšími kameny - tygří oko, bílý kov, nepuncovaný, šířka 11 cm výška 20 cm, styl art deco, 20. léta minulého století, v původní originální krabičce ZLATO TAJČ PLZEŇ

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Dražba ukončena 08.06.2023, 22:35 h

Číslo položky: 3789