Karel Laštovka (1938 - 1986)

vystudoval na pražské Umprum u profesora Strnadela. Jeden z nejlepších výtvarníků 60. a 70. let, kromě rozměrných olejových kompozic navrhoval plakáty (Smrt v Benátkách, Ťepic Shakespeare, divadlo Na zábradlí) i užitou grafiku ČVTS. Studoval v Itálii ve Fiesole a Florencii.

Laštovka Karel (1938 - 1986) : Milenci

Milenci

bar. litografie, 1970, 63,5 x 46,5 cm, znač. vlevo dole 65/80, sign. vpravo dole K. Laštovka

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Prodáno za 1 800
Dražba ukončena 30.04.2015, 16:45 h

Číslo položky: 244

Laštovka Karel (1938 - 1986) : Láska a přátelství

Láska a přátelství

bar. litografie, 1972, 65 x 49 cm, značeno vlevo dole 74/100, sign. vpravo dole K. Laštovka

Vyvolávací cena 1 800 Kč
Prodáno za 1 900
Dražba ukončena 30.04.2015, 16:55 h

Číslo položky: 246

Milenci

bar. litografie, 1982, 60 x 44 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 02.05.2018, 20:40 h

Číslo položky: 1272

Laštovka Karel (1938 - 1986) : Dva

Dva

bar. litografie, 64,5 x 48 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole. Natržený pravý okraj papíru mimo obraz

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 02.05.2018, 20:45 h

Číslo položky: 1273

Laštovka Karel (1938 - 1986) : Tvary

Tvary

bar. litografie, 42,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, číslováno 1/60

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 2 600
Dražba ukončena 07.06.2023, 22:40 h

Číslo položky: 3718

Laštovka Karel (1938 - 1986) : Dívka

Dívka

bar. litografie, 60 x 44 cm, signováno vpravo dole, číslováno 3/80

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Prodáno za 2 300
Dražba ukončena 13.11.2023, 22:45 h

Číslo položky: 3886