Camille Hilaire (1916 - 2004)

Za války studoval na Ecolé des Beaux-Arts v Paříži u André Lhoteho. Po válce se stal profesorem na Beaux-Art v Nancy kde v letech 1947 - 1958 rovněž učil. Poté přednášel do roku 1968 na Beaux-Art v Paříži. Získal dvě ocenění - Prix de Venise v roce 1948 a Prix de la Casa de Velásquez v roce1950.

Hilaire Camille (1916 - 2004) : Cirkus

Cirkus

bar. litografie, 1974, 51 x 72 cm, vlevo dole 41/150, vpravo dole sign. Hilaire. List z alba "Le Cirque".

Vyvolávací cena 2 800 Kč
Prodáno za 2 800
Dražba ukončena 05.11.2015, 11:05 h

Číslo položky: 319