Mizera Otta (1919 - 1952)Autoportrét

lept, 1946, 8 x 5,8 cm, sign. vpravo dole, značeno vlevo dole 3/1

Vyvolávací cena 800 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1445
Poslední dražitel: 457
Dražba ukončena: 13.11.2018, 17:08 h